Міжнародна конференція "Птахівництво 2016"

Участь ТОВ "АТ Біофарм" у щорічній Міжнародній конференції "Птахівництво 2016", як завжди, була яскравою та незвичайною.

Підготовка до участі у ції конференції - кропітка робота. Кожного року ми розповідаємо слухачам нашого семінару нову актуальну інформацію, яка допоможе їм зробити свій птахокомплекс ще ефективнішим, та знаходимо методи вирішення проблем, що виникають у господарств в процесі роботи. 


Цього року заступником генерального директора з маркетингу та збуту Сахацьким Іваном Миколайовичем було зроблено дві доповіді: «Стратегія успіху боротьби з бактеріальною резистентністю» та «Збудуємо програму ротації разом». На семінарі було представлено новий продукт компанії - "Біонон" - протимікробний засіб, що діє в шлунково-кишковому тракті. Цього року компанія розширила лінійку кокцидіостатиків - з'явились такі препарати, як Еймерікс (монензин натрію), Нікамакс (мадураміцин амонію, нікарбазин), Ронікокс (робенідину гідрохлорид). Наразі асортимент кокцидіостатиків налічує 10 найменувань, що дає змогу розробити ефективну програму ротації кокцидіостатиків під кожне конкретне господарство.


Вже традиційною є в рамках нашого семінару проведення вікторини з розіграшем призів. Але цього року ми вирішили вдосконалити "обрамлення" семінару та здивувати слухачів. Саме тому після проведення вікторини був оголошений аукціон, лоти на якому були загадкою до моменту сплати.


Валютою були спеціально розроблені Біофармом Фармбакси, які видавалися відвідувачам семінару при вході та додатково за правильні відповіді на вікторині.


Після азартного заходу ми запропонували шановним відвідувачам нашого семінару підкріпитися на чізбарі під захоплюючий виступ Олександра Божека - скрипаля-віртуоза, лауреата міжнародних конкурсів, призера телевізійних проектів (Україна має талант).


По закінченні семінару всі слухачі отримали солодкі сувеніри.


До зустрічі на конференції "Птахівництво 2017"!

Последние новости
Все новости »